Můj pohled na svět

27. srpna 2011 v 13:14 | Já |  Tak různě
Můj pohled na svět :)
Svět je podle mě super místo.Až na to co se na něm všechno děje.Tím myslím například výbuch jaderné elektrárny,velké odpadní skládky,ničení tropických deštných lesů kvůli plantážím a pod.!
Tak začnu výbuchem jaderné elektrárny.yVýbuch jad. elektrárny bych nedávala za vinu až tak moc lidem ,ale také na tom mají svůj podíl,protože to začalo jinak.Vlastně bylo zemětřesení z kterého se vyvinula vlna tsunami,která zajistila poškození v jaderné elektrárně.Podle mě je to velké neštěstí a lituji lidí kteří tímto neštěstím byli nějak zasaženi.Jenže je to také jejich chyba, protože kdyby tyto jaderné elektrárny nechtěli a nepostavili se tak by se nic takového stát nemuselo.
Skládky? Co s nima? To ani já sama nevím. :D
Všechny věci se nemůžou rozkládat v zemi,ale také se nemůžou pálit.Nevím co ještě napsat a tak mi můžete posílat názory a řešení na můj e-mail adahal@seznam.cz a některé z nich poté zveřejním. :):):)
Tropické deštné lesy např v AFRICE . Já nesouhlasím s kácením kvůli jakým koli důvodům, protože trop. deštné lesy jsou zdrojem různých léků,žije tam hodně pěkných a vzácných zvířat.Při kácení kvůli např. dřevu nebo pro zisk zemědělské půdy hodně živočichů vyhyně,ale taky rostlin.Když uvážíme že v trop deštnách lesech odně prší tak taky můsíme vědět proč.Moje informace jsou že se mraky napušténé vodou zachycují o vysoké stromy,když se vykácí tak se mraky nebudou mít o co zachycovat a vítr je odnese jinak a tam můžou způsobit povodně. No nevím co si o tom kdo myslí jak už asi všichni víte jsou to jen moje postřehy a názory. :))


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama